Menu
Akce
Kroužky
Tábory
Soutěže
Fotky
Kontakt
O nás
Kariéra
Pronájmy
Ke stažení
Dopravní hřiště
Sportoviště
Více
Kluby a CPD
Více
Vzdělávací kurzy
Úspěchy v DDM
Pohár Prahy 6
- Nestihli jste zápis?
O nás
Kontakt
Základní informace
Odkazy
Úspěchy
Aktuality
Stáhněte si
Výběrová řízení
Média o DDM
Podpořte nás
10.9.2014
Nestihli jste zápis?
Nevadí, zapsat se můžete ještě do volných kroužků během týdne od pondělka 15.9.2014 do pátku 19.9.2014 mezi 15:30 a 17:00 hodinou v DDM.
Výuka v novém školním roce začíná od 22.září 2014.
Blog
Facebook
YouTube
Instagram
Discord
Měsíční přehled
listopad.pdf
Červen_2023.pdf
zobrazit archiv
Aktuality
zobrazit archiv
Zřizovatel
Zřizovatel příspěvkové organizace Hlavní město Praha
Dnes probíhá
Centrum předškolních dětí MOTÝLEK
8.00 až 12.45
obsazeno
2 až 5 let
Malování pro dospělé - dopolední
9.00 až 11.30
obsazeno
18 až 99 let
Keramika předškoláci 3A
13.15 až 14.15
obsazeno
4 až 6 let
Sportovky- mladší školáci
13.30 až 14.30
volno
7 až 11 let
online přihláška
Sólo lekce KLAVÍR - ST II.
14.00 až 18.00
obsazeno
8 až 99 let
FLÉTNA zač. skupinka
14.30 až 15.15
volno
7 až 9 let
online přihláška
Keramika 3B
14.30 až 16.00
obsazeno
6 až 15 let
FLÉTNA zač. skupinka
14.30 až 15.15
obsazeno
7 až 9 let
Hravá a zábavná angličtina začátečníci
14.30 až 15.30
obsazeno
4 až 6 let
Stolní tenis Dědina - začátečníci 1
14.30 až 15.30
volno
6 až 12 let
online přihláška
Tenis - JARO II. (začátečníci/mírně pokročilí)
14.30 až 15.30
volno
8 až 14 let
online přihláška
Futsal Dědina - mladší
14.30 až 15.30
obsazeno
7 až 13 let
Skateboarding Vypich - JARO
14.30 až 15.30
volno
5 až 16 let
online přihláška
Stolní tenis začátečníci St 1
15.00 až 16.00
obsazeno
7 až 15 let
Sportovní hry Dědina 1.-5. třída 1.
15.00 až 16.00
obsazeno
7 až 12 let
Sólo lekce KLAVÍR s Aničkou Ryšavou
15.00 až 17.30
volno
8 až 99 let
online přihláška
Výtvarný atelier - středa 1a
15.00 až 16.30
volno
7 až 12 let
online přihláška
FLÉTNA pokr. skupinka
15.15 až 16.00
volno
8 až 12 let
online přihláška
Hravá a zábavná angličtina pokročilí I
15.30 až 16.30
volno
6 až 7 let
online přihláška
Florbal elévové Gen. Janouška Stř
15.30 až 17.00
volno
6 až 9 let
online přihláška
Stolní tenis Dědina - mírně pokročilí 1
15.30 až 16.30
obsazeno
6 až 15 let
Skateboarding Jinonice II. - JARO
16.00 až 17.00
volno
5 až 16 let
online přihláška
Orientační běh stř
16.00 až 18.00
obsazeno
6 až 15 let
Keramika a točení na kruhu-středa 3T
16.00 až 17.30
obsazeno
14 až 99 let
Klub OB Hvězda stř
16.00 až 18.00
obsazeno
6 až 15 let
Chovatelství Středa děti
16.00 až 17.00
obsazeno
4 až 8 let
Basketbal (starší) - JARO
16.00 až 17.00
obsazeno
12 až 14 let
Stolní tenis pokročilí St 2
16.00 až 17.00
volno
7 až 99 let
online přihláška
Flétna zač. skupinka (AJ)
16.10 až 16.55
obsazeno
8 až 10 let
Výtvarný atelier - středa 1b
16.30 až 18.00
obsazeno
10 až 14 let
Hravá a zábavná angličtina pokročilí II
16.30 až 17.30
volno
7 až 9 let
online přihláška
Sebeobrana Dědina - mladší
17.00 až 18.00
volno
8 až 18 let
online přihláška
Basketbal (Pokročilí) - JARO
17.00 až 18.00
volno
14 až 17 let
online přihláška
Tenis - ZŠ genpor. Františka Peřiny
17.00 až 18.00
obsazeno
8 až 14 let
Chovatelství Středa žáci
17.00 až 18.00
obsazeno
8 až 12 let
Pilotem (letadla) na zkoušku
17.30 až 20.00
obsazeno
12 až 99 let
LittlePilot - Cadet
17.30 až 20.00
volno
12 až 99 let
online přihláška
Keramika-dospělí 3D
17.35 až 19.35
obsazeno
18 až 100 let
Sebeobrana Dědina - starší
18.00 až 19.00
volno
8 až 18 let
online přihláška
Historický šerm Fuente Ovejuna
18.00 až 20.00
volno
18 až 99 let
online přihláška
Pilates - středa
18.00 až 19.00
obsazeno
18 až 99 let
Jóga - středa
19.00 až 20.30
volno
15 až 60 let
online přihláška
Bodystyling 2 -cvičení pro ženy - ZŠ Laudova
19.00 až 20.00
volno
16 až 99 let
online přihláška
Badminton Dědina - dospělí 1
19.00 až 20.00
obsazeno
18 až 99 let
Badminton Dědina - dospělí 2
20.00 až 21.00
volno
18 až 99 let
online přihláška